בחרו עמוד
הוצאה לפועל טפסים

הוצאה לפועל טפסים

 

אם אתם נאלצים להתמודד עם הוצאה לפועל התמודדות לא פשוטה בפני עצמה, תוכלו להקל את ההתמודדות בצורה משמעותית, אם תדעו בדיוק אילו טפסים להוצאה לפועל עליכם להגיש בשביל לעבור את כל התהליך המורכב של אי עמידה בתשלומים או פשיטת רגל.

פתיחת תיק בהוצאה לפועל היא תהליך מורכב ולא פשוט, התמודדות ביורוקרטית ורגשית, ועליכם לדעת איך להתמודד עם המצב בצורה מחושבת ושקולה, תוך כדי התמודדות נפשית עם תהליך פשיטת הרגל או אי עמידה בתשלום חובות.

במידה ונקלעתם למצב שבו נפתח כנגדכם תיק בהוצאה לפועל, עליכם לשים בצד את המורכבות הרגשית, ולהתמודד באופן היעיל והמחושב ביותר עם הצד הביורוקראטי של העניין.

מילוי טפסים כהלכה תוך כדי ידיעת כל זכויותיכם וחובותיכם במסגרת החוק, זה השלב הראשון שבו עליכם להקדיש זמן ומחשבה ואנרגיה חיובית בשביל לעבור אותו בהצלחה.

בשלב הראשון נשלחת אזהרה לחייב, בו מודיעים לו על פתיחת התיק ועל החוב שעליו לשלם.

בשלב זה עליכם להתייצב לחקירה בפני רשם ההוצאה לפועל.

במהלך התייצבותכם בלשכת ההוצאה לפועל עליכם להצטייד בכל המסמכים הנדרשים. תעודת זהות, שאלון חתום ומסמכים המעידים על מכלול ההוצאות וההכנסות שלכם.

באתר שלנו תוכלו למצוא את הבקשות השונות הנוגעות לעניין טופס הוצאה לפועל, כל הבקשות באתר בפורמט להורדה WORD   ו- PDFלהלן פירוט של הטפסים העיקריים.

טופס 201, טופס לביצוע משכון, משכנתא על דירת מגורים. משכון הוא שיעבוד של הנכס שברשותכם כערובה לתשלום להוצאה לפועל. המשכון מזכה את הנושה ביכולת להיפרע מהמשכון במקרה של אי עמידה בתשלומים.

טופס 202, בקשה לביצוע על פי פקודת המיסים.

טופס 203 בקשה לביצוע תביעה על סכום קצוב.

טופס 206 בקשה לביצוע פסק דין כספי.

טופס 208 מזונות תקופתיים.

טופס 210 נתוני חישוב קרן.

האתר שלנו מכיל את המידע הנחוץ וההכרחי לטפל בכל בקשה הנוגעת לטפסים להוצאה לפועל.

התהליך של הוצאה לפועל הוא תהליך מכאיב וכרוך בעוגמת נפש רבה. אך ניתן במקרים רבים להקל על המורכבות של התהליך על ידי ידיעת כל הזכויות שלכם במסגרת החוק. מילוי טפסים כהלכה בצורה יעילה היא הדרך שלכם לעבור את התהליך הביורוקרטי והמורכב בצורה הטובה ביותר האפשרית.

אין צורך להעצים חוויה שלילית על ידי יאוש וחוסר מעש, היכנסו לאתר בשביל לקבל את כל המידע הנחוץ והרלוונטי למילוי הטפסים להוצאה לפועל כהלכה.

דלג לתוכן