בחרו עמוד

אודותינו

אתר טפסים הינו ארגון המרכז את כל הטפסים בחשובים בישראל. על מנת להקל לציבור בהשגתו. לא פעמים ולא פעמיים אני אישית נתקלתי בצורך לטופס מסויים, ולא תמיד מצאתי אותו בצורה קלה או נוחה, אך למזלי אני מבין דבר או שניים באינטרנט אז לבסוף הייתי מסתדר. אך מה לגבי שאר הציבור? אז חשבתי על פתרון לבעיה, והוא, אתר אחד המרכז את כל הטפסים בישראל, עם מנוע חיפוש טפסים על מנת שכל אחד שיכנס לאתר יוכל לחפש בעזרת חיפוש חכם, ותוך רגע למצוא את הטופס או הטפסים הרצויים.

המשימה הקשה היא איסוף הטפסים מכל מיני אתרים ברשת, משימה לא פשוטה אך לאחר 5000 ומעלה טפסים שאספתי, החלטתי לעלות את האתר. אז יכול להיות שזה לא כל הטפסים אבל בהחלט רוב הטפסים החשובים. כמובן שמידי יום אני מעלה עוד ועוד טפסים עד שלבסוף אני מאמין שכל הטפסים יהיו באתר. כך שכל מה שנותר לכם זה לחפש את הטופס הרצוי.

חוץ מלמצוא טפסים, באתר שלי תוכלו לשאול שאלות ונספק לכם את התשובות המתאימות, כך שאם הורדתם טופס אך אתם לא יודעים מה בדיוק צריך לעשות בו, תוכלו לשאול בתיבת השאלות את שאלתכם ותקבלו תשובות בהגולשים או מהצוות שלנו.

אנחנו לא מושלמים, ויתכן כי ישנם פה ושם שגיאות, אנחנו נשמח מאוד אם תדווחו לנו על כל בעיה שתתקלו בה ונדאג לטפל בה בהקדם האפשרי, עוד תוכלו לדווח לנו על בקשות, אם לא מצאתם טופס כלשהו, נשמח אם תשלחו לנו בקשה ואנחנו כבר נדאג לצרף את הטופס לאתר.

 

בהצלחה.

יניב ב. מייסד אתר טפסים.

דלג לתוכן